Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.03.2010 19:24:20 

Naruto

Filmy
Naruto Movie 1:

Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!!Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie
Japonsko, 2004, 82 min Režie:
Tensai Okamura  
Hrají: Hirotaka Suzuoki, Toshihiko Seki
Obsah / Info: Nikdy se nevzdám - vám bude znít v hlavě ještě dlouho po zhlédnutí tohoto filmu. Hlavní hrdina Naruto, co by celkem nenápadný náctiletý kluk v oranžové kombinéze, je trochu snílek, ale své sny díky své nezlomitelné vůli a skryté síle Chakry plní do detailu. Snímek vám na začátku ukáže v kině úryvek z filmové série o "sněžné princezně", do které se Naruto zamiluje pro jeji nezlomitelnost a odhodlanost. Jaký zázrak, když pak ve skutečnosti na koni proskočí kolem jeho hlavy! Herečka se ale chová velice chladně a odmítavě, což Naruta v žádném případě neodradí od pokusu si ji získat. Natáčení dalšího filmu se má přesunout do Sněžné země, kam ale herečka v žádném případě nechce cestovat. Naruto s jeho přáteli je najat na její ochranu, která se z počátku zdá být zbytečnou. Když se ale ukáže, že herečka hrající sněžnou princeznu je opravdovou princeznou ze Sněžné země a tamní usurpátor Dotou prahne po získání krystalu, který jí houpe na krku, aby získal skrytý poklad, děj se značně přiostří a na scénu vstupují efektní souboje a nečekané zvraty děje. Ikdyž osud Narutovi vůbec nehraje do karet, nikdy se nevzdá.

Moje hodnocení:7/10
Naruto Movie 2:

Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki ..Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama
Japonsko, 2005, 96 min Hrají:
Houko Kuwashima, Tomoka Kurokawa
Obsah / Info: Ne příliš stylově oblečený kreslený hrdina Naruto, oplývající velkou silou ve skrytých bojových schopnostech s několika sobě podobnými kumpány při plnění úkolu pro jednoho starce narazí na maskovaného bojovníka, co by pravou ruku usměvavého pána, který chce ovládnout svět. Jak se příběh odvíjí, Naruto zjišťuje cosi prohnilého v plánech mile vyhlížejícího pána. Ukáže se, že touží získat neomezenou moc skrytou ve vzácném kameni zvaném Gelel. Naruto se svými společníky pobije megalomanovu osobní stráž v podobě mutujících krásek a vše vyvrcholí v podzemí, kde svede finální bitvu se zmutovaným, kdysi přívětivým postarším pánem. Akční scénym které příběh proplétají jsou zpracovány dynamicky a oživují děj.
Moje hodnocení:5/10
 
Naruto Movie 3:
Large Interest Stirred Up! Cresent Moon Island`s Animal Rebellion


Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Drama

Japonsko, 2006, 95 min
Režie: Toshiyuki Tsuru

Hrají: Akio Otsuka
V poradí tretí film o chlapcovi Narutovi. Dostali novú misiu ochraňovať princa zeme Mesiaca a jeho syna, kým nedorazia domov. Po ceste kupuje rôzne veci, ako aj cirkus so zvieratami, s ktorými sa spriatelí princov syn. Zdanlivo jednoduchá misia sa zvrtne, akonáhle zistia, že kráľ zeme Mesiaca zomrel a na jeho miesto zasadol krutý minister, ktorý chce princa zabiť. Kakashi, Naruto, Sakura a tentoraz aj Rock Lee musia vymyslieť plán, ako zvrhnúť ministra a dostať na čelo princa. Všetko sa ešte zhorší, keď do hry vstúpia ďalší ninjovia a unesú princa. Film, ktorý si zachováva rovnaký humor ako minulé diely a prináša nové súboje.

Zdroj:  www.csfd.cz
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek